dnes je 3.2.2023

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Otec na rodičovskej dovolenke

8.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.21.2.1 Otec na rodičovskej dovolenke

JUDr. Zdeňka Dvoranová


Vzniká otcovi dieťaťa nárok na dovolenku za dobu poberania materského? Resp. posudzuje sa táto doba ako odpracovaná doba (rovnako, ako keď je žena na materskej dovolenke)?

Pohľad autora na problematiku:

U muža nerozlišujeme materskú a rodičovskú dovolenku, ale rozlišujeme rodičovskú dovolenku podľa § 166 ods. 1 ZP  a podľa § 166 ods. 2 ZP.V

Prístup k tomuto dokumentu majú len predplatitelia modulu:
SZČO Profi | SZČO Profi plus | SZČO Profi komplet

alebo prihlásiť.

VÝHODY PREDPLATNÉHO

  • Viac než 3 100 dokumentov pre SZČO, ktoré sa
    venujú problematike daní a účtovníctva.
  • Každý mesiac nové a  aktualizované odborné texty
    a prípadové štúdie od renomovaného autorského
    kolektívu.
  • Aktuálne znenie právnych predpisov pre vedenie
    účtovnej agendy.
  • Garancia aktuálnosti a správnosti.
  • On-line semináre, online rozhovory, online diskusie
    a ich videozáznamy zadarmo.
  • Bezplatný odpovedný servis.
    Najnovšie články
    viac článkov