dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Zastupovanie SZČO v čase PN

24.8.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Som SZČO momentálne na PN, vlastním mali obchodík môže ma moja matka zastupovať v čase PN, nakoľko neviem ako dlho PN potrvá alebo ju musím prihlásiť?

Odpoveď:

V zmysle §2a zákona č. 82/2005 Z. z. o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávaní sa za nelegálne zamestnávanie nepovažuje situácia, ak pre fyzickú osobu, ktorá je podnikateľom vykonáva prácu jeho príbuzný v priamom rade, súrodenec alebo manžel,

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk