dnes je 17.10.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Výpis zo zoznamu podnikateľov predkladaný v ponuke

16.2.2016, Zdroj: Verlag Dashöfer

Má uchádzač, ktorý je zapísaný v zozname podnikateľov, povinnosť predložiť potvrdenie Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) o tom, že je zapísaný, alebo postačí, ak písomne vyhlási, že je zapísaný do zoznamu podnikateľov?

Podľa § 128 ods. 3 zákona o verejnom obstarávaní (ZVO) údaje zapísané v zozname podnikateľov sú účinné voči každému verejnému obstarávateľovi a obstarávateľovi, nie je potrebné ich v postupoch

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk