dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Výdavky na cestu sa môžu považovať za daňové výdavky alebo je potrebné ich zahrnúť do nedaňových výdavkov?

25.11.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Ak SZČO pracuje v rámci Európskej únie, napríklad v Holandsku. Výdavky na cestu do tejto krajiny sa môžu považovať za daňové výdavky alebo je potrebné ich zahrnúť do nedaňových výdavkov?

Odpoveď:

Na základe ustanovenia § 19 ods.2 písm. e) zákona č.595/2003 Z. z. o dani z príjmov v z.n.p. /ďalej iba „zákon o dani z príjmov“/ možno ako

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk