dnes je 23.9.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

SZČO - je povinná stratu, ktorú si odpočítala v roku 2011, preinvestovať v roku 2012?

23.11.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

FO si odpočítala v roku 2011 stratu. Je povinná v roku 2012 celu túto stratu preinvestovať? Podľa akého paragrafu zákona o dani z príjmu sa mám riadiť?

Odpoveď:

Odpočet daňovej straty upravuje ustanovenie § 30 zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov. Podľa citovanej úpravy možno od základu dane odpočítavať daňovú stratu počas najviac siedmich po sebe

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk