dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

SZČO - je potrebné zmenu zdaňovacieho obdobia zo štvrťroku na mesiac nahlásiť DÚ?

21.12.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

SZČO - platiteľ DPH od roku 2008, so zdaňovacím obdobím k 30.09.2012 kalendárny štvrťrok. Obrat za posledných 12 mesiacov či už k 30.09.2012, k 31.10.2012 ale i k 30.11.2012 a k 31.12.2012 presiahne 100 000 EUR.

Podľa § 85 Zákona NR SR č.222/2004 Z.z. o DPH bude ešte v poslednom štvrťroku 2012 pokračovať so zdaňovacím obdobím kalendárny štvrťrok

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk