dnes je 25.9.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

S.r.o.v ešte nie skolaudovaných priestoroch?

23.12.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je možné pri založení eseročky prenajať na účely zriadenia sídla a prevádzky aj priestory, ktoré ešte nie sú skolaudované? Ako to z § 76 ods. 1 Stavebného zákona vyplýva, užívacie právo vznikne vlastníkovi stavby, resp. nebytového priestoru až jeho kolaudáciou.

„Obsahom nájomnej zmluvy je postúpenie užívacieho práva na nájomcu. Predpokladom takéhoto úkonu je existencia tohto práva u

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk