dnes je 10.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Príjem z predaja bytu je oslobodený od dane?

25.9.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Fyzická osoba nepodnikateľ si kúpi byt na hypotéku a chcela by ho po 6 rokoch predať. Je príjem z tohto predaja oslobodený aj keď ho tá fyzická osoba počas tohto obdobia 6 rokov prenajímala v zmysle § 6 ods. 3 zákona o dani z príjmov? Ak príjem z predaja vo vyššie uvedom prípade nie je oslobodený od dane, a je potrebné ho zdaniť v zmysle § 8 Zákona o dani z príjmov. Čo všetko si môže fyzická

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk