dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Povinnosť viesť tržby registračnou pokladňou

26.3.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Prosím o radu,ak má SZČO živnosť na MO predaj a zároveň na opatrovateľstvo detí,je povinná viesť tržby LEN registračnou pokladňou? Doteraz som na opatrovanie vydávala FA a PDP.

Odpoveď:

V zmysle §1 ods. 2 zákona č. 289/2009 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice sa povinnosť používať elektronickú registračnú pokladnicu vzťahuje na každú fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk