dnes je 18.10.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Podiely na zisku vyplatené zamestnancom

12.8.2005, Zdroj: Verlag Dashöfer

Zákonom č. 314/2005 Z.z. prišlo k zmene posudzovania podielov na zisku vyplácaných osobám bez majetkovej účasti. Vzťahuje sa táto zmena aj na podiely vyplatené pred účinnosťou zákona č. 314/2005 Z.z.?

Odpoveď
Zákonom č. 314/2005 Z.z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, skutočne prišlo k zmene § 3 ods. 2 písm. c). Od 20.7.2005 nie sú podiely na zisku vyplatené osobám bez majetkovej účasti

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk