dnes je 17.10.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Musí si SZČO tiež vybaviť na daňovom úrade posielanie dokladov elektronicky a môže to naďalej posielať napriklad poštou?

10.12.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Aj fyzická osoba - podnikateľ, ktorý má zamestnanca (zamestnancov), a nie je platca DPH, musí si vybaviť na daňovom úrade posielanie dokladov elektronicky alebo nemusí a môže to naďalej posielať napriklad poštou?

Odpoveď:

Z ustanovenia § 13 ods.1 zákona č.563/2009 Z.z. o správe daní v z.n.p. /ďalej iba „Daňový

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk