dnes je 14.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Musí podať súhrný výkaz podnikateľ - neplatca DPH?

9.11.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Podáva slovenský podnikateľ neplatca DPH poskytujúci masérske služby klubu v inom členskom štáte EÚ súhrnný výkaz?

Odpoveď:

Vo všeobecnosti platí, že ak tuzemská zdaniteľná osoba, ktorá nie je platiteľom dane a ktorá má v tuzemsku, t. j. na Slovensku sídlo, miesto podnikania, prevádzkareň, bydlisko alebo sa tu obvykle zdržiava, dodá službu, pri ktorej sa miesto dodania určí podľa §15

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk