dnes je 23.9.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Môžem dať do nákladov zvyšné splátky na auto, aj keď sa už nepoužíva?

29.1.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Mám otázku: Podnikateľ FO má automobil na leasing. Do ukončenia leasingu zostávalo 5 splátok. Podnikateľ havaroval, auto bolo totálne zdemolované a neopraviteľné. Podnikateľ doplatil 5 splátok leasingovej spoločnosti. Ako o týchto splátkach mám účtovať, či ich môžem dať do nákladov aj keď auto už nepoužíval?

Odpoveď:

Podľa ustanovenia § 2 písm. s) zákona č.

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk