dnes je 25.9.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Kto si môže uplatniť výdavky percentom z príjmov?

25.11.2004, Zdroj: Verlag Dashöfer

Na daňové účely bude naďalej daňovník s príjmami podľa § 6 zákona o dani z príjmov zisťovať základ dane z týchto príjmov z jednoduchého účtovníctva alebo z podvojného účtovníctva, nie však ako rozdiel medzi príjmami podľa § 6 a výdavkami percentom z príjmov podľa § 6 ods. 10. Len ten daňovník, ktorý bol v príslušnom zdaňovacom období platiteľom dane z pridanej hodnoty len po časť tohto zdaňovacieho obdobia, si

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk