dnes je 14.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Je možné si nárokovať vrátenie DPH aj z nákupov uskutočnených v EÚ cez ERP?

9.10.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Žiadosť o vrátenie dane z pridanej z nákupov uskutočnených v Európskej únií. V §55b bod 5 sa spomína doklad "faktúra", ja mám aj doklady z registračnej pokladnice pri nákupe PHM alebo pri parkovnom. Považuje sa tento doklad za faktúru? Môžem si pri splnení všetkých podmienok uvedených v §55b nárokovať vrátenie DPH aj z týchto dokladov?

Odpoveď:

V súvislosti so

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k téme:
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk