dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Existuje povinnosť viesť podvojné účtovníctvo, keď sa firma zaoberá iba zemnými prácami?

19.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Firma FO v živnostníckom liste ma zapísané aj nákladnú prepravu, ale sa zaoberá iba zemnými prácami. Je v tom prípade povinnosť viesť podvojné účtovníctvo? Aké povinnosti má v tomto prípade firma?

Odpoveď:

Vychádzajúc z § 5 ods.1 zákona č.56/2012 Z.z. o cestnej doprave v z.n.p. /ďalej iba „zákon o cestnej doprave“/ platí, že ak ďalej nie je ustanovené

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk