dnes je 25.9.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Budem platiť daň z motorových vozidiel za rok 2013 za vozidlá?

16.12.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Som FO, podnikám v cestnej nákladnej doprave.

Mám 3 autá, ktoré sú majetkom firmy, ale v roku 2013 som nepoužíval na podnikanie, nakoľko sú zastaralé a chcel by som ich predať. Budem platiť daň z motorových vozidiel za rok 2013 za horeuvedené vozidlá?

Odpoveď:

Podľa § 84 ods.1 zákona č.582/2004 Z.z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk