dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Ako zaúčtovať tento výdavok?

9.12.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Som živnostník. Zo spoločnosti, v ktorej som konateľom som mala vyplatený podiel na zisku z roku 2011, z ktorého som uhradila odvod do zdravotnej poisťovne v roku 2013. Ako zaúčtovať tento výdavok? Uplatňujem paušálne výdavky.

Odpoveď:

Z ustanovenia § 6 ods.10 zákona č.595/2003 Z.z. o dani z príjmov v z.n.p. /ďalej iba „zákon o dani z príjmov“/ vyplýva, že ak daňovník, ktorý nie je platiteľom dane z pridanej

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk