dnes je 13.5.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Ako uplatniť poplatky za mobilný telefón do daňových výdavkov

21.11.2005, Zdroj: Verlag Dashöfer

Platím si mesačný paušál na 60 min. Platbu si zahŕňam do prevádzkovej réžie ako daňový výdavok. Je nutné, aby som mal výpisy hovorov ak neprekročím mesačnú taxu paušálu 60 min.?
Odpoveď
V súlade s § 2 písm. i) zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov je daňovým výdavkom výdavok na dosiahnutie, zabezpečenie a udržanie príjmov preukázateľne vynaložený daňovníkom, zaúčtovaný v účtovníctve daňovníka

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk