dnes je 26.10.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Ako si odpočítať spätne daň z pridanej hodnoty pri registrácii za platiteľa dane

27.12.2004, Zdroj: Verlag Dashöfer

Týmto pre nás vyplynula povinnosť registrácie za platiteľa DPH. Daňový úrad nás zaregistroval za platiteľa DPH od 1.12.2004. Podľa našich vedomostí si môžeme odpočítať daň z majetku, ktorý sme nadobudli 12 mesiacov dozadu pred registráciou. Do ktorého riadku daňového priznania ju zahrnúť?

Odpoveď
Osoba, ktorá sa stala platiteľom DPH, môže v súlade s § 55 zákona č. 222/2004 Z.z. o

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk