dnes je 23.10.2021

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Aké pravidlá platia v roku 2013, ak príjem SZČO za rok 2012 je nižší?

12.3.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Otázka:

Som zamestnanec a zároveň SZČO. V roku 2012 som vzhľadom na nižší príjem v roku 2011 nemusela platiť odvod do sociálnej poisťovne ako SZČO. Aké pravidlá platia v roku 2013, ak príjem ako SZČO za rok 2012 mám taktiež nižší?

Odpoveď:

Na základe ustanovenia § 21 ods.1 zákona č.461/2003 Z.z. o sociálnom poistení v z.n.p. /ďalej iba „zákon o sociálnom poistení“/ vzniká

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu SZČO profi.
Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
www.szz.sk
www.zps.sk
www.keepi.sk
www.sfa.sk
www.szk.sk