Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Predaj pozemku z pohľadu DPH

2.12.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

SZČO kúpila pozemok v roku 2010 a zaradila ho do majetku firmy. V októbri 2016 sa rozhodla pozemok predať. Kupcom je občan - nepodnikateľ. Na faktúre je pozemok uvedený ako orná pôda. Musí pozemok predať s daňou z pridanej hodnoty?

V súlade s ustanoveniami § 38 ods.

 
 Váš názor
Čo by ste zmenili na tomto portáli?
 Úspešne odoslané
Input: